Herečka Jitka Schneiderová je další známou tváří, která bude tančit v pořadu České televize StarDance. (Zdroj: Facebook/Česká televize ) 3x FOTO

Další hvězda StarDance odtajněna: Své boky na parketu rozvlní Jitka Schneiderová!

Již jsme vás informovali, že v sedmé řadě soutěže StarDance si zatančí moderátor Leoš Mareš, komik Lukáš Pavlásek, rapper Radek Banga, doktorka Kateřina Cajthamlová, zpěvačka Leona Machálková, herec Marek Taclík nebo herečka Marie Doležalová.

K nim teď přibylo jméno herečky Jitky Schneiderové (42), která bude tančit s Markem Dědíkem (32). Jeden z nejlepších českých tanečníků a trenérů byl ve čtvrtém ročníku StarDance v páru s herečkou Veronikou Žilkovou (53), tehdy však ze soutěže vypadli jako první. Uvidíme, do jakého kola se Dědik probojuje se svou současnou taneční partnerkou.

Jitka Schneiderová už dochází na tréninky a poctivě piluje kroky a choreografie, nicméně se svěřila, že nikdy nechodila ani do tanečních.

„Děsím se všech tanců. Pojmy jako tango nebo jive jsem někdy slyšela, ale je to pro mě španělská vesnice. To, že se jako holky umíme přirozeně vlnit, je dobré. Akorát ti profíci vám řeknou, že se vlníte úplně blbě. Takže jsem taková tupá tyčka, která tam jen stojí,“ prohlásila herečka v rozhovoru pro rádio Frekvence 1.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 8. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.