(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Další krásný Čech zabodoval ve světové soutěži. Jan Pultar se vešel do Top 20!

Finalista soutěže Muž roku 2016 Jan Pultar se včera objevil na křtu charitativního kalendáře svých velmi dobrých přátel missky Andrey Bezděkové a 3. Muže roku Miroslava Dubovického.

Málokdo věděl, že Honza má za sebou čerstvý mezinárodní úspěch v soutěži mužské krásy Mister Supranational 2016, která se před pár dny konala v Polsku.

„Jednalo se o úplně první ročník této soutěže. Účastnilo se jí na padesát států a za úspěch se považuje, když se umístíte do Top 20. A to se mi povedlo!“ pochlubil se Honza. „Skvělá šou, mám hodně nových kamarádů a hlavně se objevily nové možnosti, jak pokračovat v modelingu. Už se mi ozval kamarád z Panamy, že prý jsem pro ně velice exotický typ a jestli bych tam nechtěl jako model pracovat.“

Jan Pultar přiznal, že i on, stejně jako kamarád Dubovický, zvažuje o zapojení se do charitativní činnosti a už na tom dokonce začal pracovat. 

„Zatím si to nechávám pro sebe, ale už na tom projektu makáme a je to v jednání. Nebude to projekt na podporu dětí jako u Míry a Andrey, ale chceme se zaměřit na druhou stranu - na seniory. Na ty se hodně zapomíná a i oni potřebují pomoc,“ svěřil své plány do budoucna finalista Muže roku 2016, model a stavař v jedné osobě Honza Pultar. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2016 08:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.