(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Další modelka založila nadační fond. Andrea Verešová splnila sen nemocnému děvčátku

Cílem projektu Bratislavské módne dni je kromě přehlídek tvorby módních návrhářů také plnit sny. Špičková modelka Andrea Verešová se stala tváří této módní scény a vystoupila v tento večer v Obecním domě v Praze hned v několika rolích. Top modelka založila Nadační fond Andrey Verešové (NF AV), jehož cílem je plnit přání v podobě reálného zážitku.

Snem čtrnáctileté Martinky, která se vyléčila z onkologického onemocnění, bylo projít se jako modelka po přehlídkovém mole. Verešová splnila děvčátku přání a společně zahájily show na přehlídkovém mole Bratislavských modních dnů v národních krojích.

„Osudy druhých mi nejsou lhostejné, uvědomuji si jak málo stačí dětem ke štěstí. Plnit dětské sny je mým smyslem života. Jsem šťastná, že právě díky práci, která mě baví, jsem mohla udělat radost Martince, která se toužila alespoň jednou v životě projít po přehlídkovém mole“, říká modelka. Verešová si uvědomuje jaké má štěstí, že má zdravé a šikovné děti. Ale také ví, že každého toto potkalo. Velmi ji trápí, že jsou na světě děti, které nemají citové ani rodinné zázemí. Zároveň podporuje talentované děti ze sociálně slabších rodin a dětských domovů v kultuře, vzdělání a sportu. 

„Každé dítě si zaslouží lásku a šťastné dětství, stejně tak jako příležitost rozvíjet své nadání a najít smysl života. Každý splněný sen, úsměv na tváři je pro mě obrovskou radostí. Věřím, že se nám společně podaří maximum, abychom zachránili co nejvíce dětských duší a splnili co nejvíce dětských snů“, říká zakladatelka NF AV. „Beru to jako poslání a povinnost vrátit osudu, že byl ke mně laskavý“, doplňuje Andrea Verešová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 10. 2016 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.