Dušan Salfický, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Taťána Gregor Kuchařová, Václav Noid Bárta (Zdroj: TV Prima ) 8x FOTO

Další pětka na Boyardu. Jak si povedou Hybnerová, Noid Bárta, Salfický a Gregorovi?

Na pevnost Boyard opět míří pětice odvážných. Jak si povede Taťána Gregor Kuchařová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Vanda Hybnerová, Václav Noid Bárta a Dušan Salfický? Moderuje Libor Bouček, v roli otce Fura se představuje Jan Rosák. Podaří se hvězdnému týmu obstát a vybojovat peníze pro Nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci?

Sledujte v sobotu 24. září ve 20.15 na Primě!

V dalším dílu opět nebude chybět adrenalin ani zábava. A jak si účast v soutěži užila Vanda Hybnerová?

 „Točili jsme v počasí kolem 40 stupňů, pevnost byla rozpálená, takže člověk bojuje o holý život s počasím a jen běhat mezi patry  bylo náročný. Taky nesnáším asi od třinácti let řetízkový  kolotoč, ani na lochnesku nevlezu, tak jsem dostala disciplínu, které se říká ruleta, kde se místo kuličky točí ten člověk v takovém křesle – a upřímně si z toho nepamatuju nic, člověk se naladí, že má splnit úkol. Získala jsem klíč, což považuju za zázrak,“ vzpomíná na Pevnost Boyard herečka Vanda Hybnerová.

Pro Václava Noida Bártu byl pobyt v pevnosti rovněž splněním dětského snu. Zvládl lépe souboj s brouky a intelektem, nebo fyzicky náročný úkol? A kdo jiný než hokejista Dušan Salfický by si měl vyzkoušet nejmrazivější disciplínu Boyardu. A co jeho další zážitky z pevnosti? 

„Cítil jsem respekt k silovým disciplínám, sice jsem hokejista, ale tím, že člověk stojí v bráně, tak těch činek moc nenazvedal, takže jsem si říkal, kdyby mně řekli, že je potřeba velká síla, měl bych strach, jestli to pro ten tým splním. Taťána a Ondra byli úžasný a ještě v tý euforii ze svatby to asi brali jako zakončení svatební cesty a na konci měli romantickou disciplínu. Nejemotivnější moment pro mě byl, když se otočilo tygří hlavou. Já jsem emotivní člověk a měl jsem slzy na krajíčku, protože mi za zády stála a funěla Táňa a věděl jsem, jak je nervózní, jestli to začne padat, nebo ne,“ znovu  prožíval soutěž hokejista Dušan Salfický.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 9. 2016 16:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.