Herečka Eva Holubová se věnuje nadaci Mathilda, která podporuje nevidomé. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Další role Evy Holubové: Oblíbená herečka o sobě tvrdí, že je prý hlásná trouba!

Oblíbená herečka Eva Holubová (56) pokřtila knížku Lásky za oponou autorky Blanky Kovaříkové, kde jsou popsány milostné příběhy dvojic známých osobností doby dávnější i nedávné.

„Knížka mě moc zaujala. Jsou v ní popsány vztahy plné vášně, citů, radostí i zklamání. Dočtete se o Zorce Janů, Věře Tichánkové, Jiřím Adamírovi, Jaroslavě Obermaierové, Daně Syslové, Petru Haničincovi a mnoha dalších,“ řekla herečka. Její milostný příběh bychom v knize ale hledali zbytečně a Holubová se o něm ani teď nemíní zmiňovat.

„Ten si možná najdete v dalším pokračování téhle knížky a napíšu si ho sama vlastnoručně. A teprve tam se dozvíte, co vás zajímá, teď určitě ne,“ s úsměvem doplnila Eva.

Současně s knihou se pokřtil kalendář nadace Mathilda, která se věnuje pomoci nevidomým. Spravuje ho hraběnka Mathilda Nostitzová. A Eva Holubová, jak sama říká, je hlásnou troubou nadace. 

„Já s chutí a velice ráda pomáhám téhle nadaci v její záslužné činnosti. Sháníme nejen peníze pro slabozraké a nevidomé, ale také mimo jiné cvičíme asistenční psy. Já vodicího pejska cvičit neumím, měla jsem jen jednou v převýchově fenečku a řeknu vám, není to vůbec jednoduché. Radši jsem se stala, jak já říkám, hlásnou troubou nadace, to je moje poslání,“ vysvětlila Holubová, proč výcvik vodicích psů prý radši přenechala odborníkům.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 12. 2015 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.