Jan Kříž a Marie Blahynková se budou brát. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Další svatba na obzoru: Poznáte muzikálový pár, který se rozhodl do toho praštit?

Muzikáloví zpěváci a herci Jan Kříž (30) a Marie Blahynková (26) rozhodli změnit svůj dosavadní snoubenecký stav a vstoupit do stavu manželského. Dějištěm se stane už 11. listopadu pražský kostel U Salvátora.

„Pět a půl roku spolu bydlíme a pracujeme, hrajeme a zpíváme v Kalichu. V podstatě se od sebe skoro ani na chvilku nehneme. Máme proto na vlastní kůži a nervy ověřeno a prověřeno, že spolu vydržíme a že se v pohodě sneseme, proč tedy déle otálet. Samozřejmě počítáme i s miminkem, ovšem ne hned, v perspektivě tak čtyř let,“ vysvětlili Honza s Maruškou.

Za svědky jim půjdou, jak jinak, kamarádi a kolegové z divadla Roman Tomeš (27) a Míša Doubravová (24), kteří se zasnoubili letos v září, ale se sňatkem počítají o něco později, údajně do roka a do dne.

Po zpečetění vztahu většinou následuje svatební cesta, kam pojede Jan s Marií?

„Rádi bychom odjeli hned, ale práce nám to nedovoluje. Reálně to vidím na červen, červenec příštího roku. A chtěli bychom někam k moři, do teplých krajin, protože strašně dlouho jsme nikde nebyli. Ale máme dobrý tip od Janise Sidovského, který nám řekl, že pokud nemáme děti, abychom vycestovali někam daleko. Pak prý bude trochu problém s mrňaty jet do nějakých dálek,“ dodal Kříž s tím, že pojedou zřejmě někam mimo Evropu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 10. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.