Muzikant Martin Šafařík se po účasti v soutěži SuperStar stále věnuje muzice. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Další ze SuperStarů vystrčil drábky: Martin Šafařík vydal nový videoklip

Martin Šafařík se zúčastnil SuperStar v roce 2013 a od té doby o něm slyšíme jen velmi sporadicky. Martin však žije naprosto spokojeně v Olomouci se svou přítelkyní a věnuje se tomu, co má nejraději, tedy muzice. A to i jako producent. Teď v pražském klubu Coco představil videoklip k singlu Vánoční a jeho přítelkyně se zde představila jako talentovaná módní návrhářka!

„Natáčeli jsme v Olomouci na horním náměstí, ve školce a ve sdružení Krédo, kde jsou postižené děti. Snažili jsme se zachytit atmosféru Vánoc a k nim patří děti, jejich radost a upřímnost v očích. Píseň jsem natočil už před rokem, ale vydat jsem se to rozhodl až letos, i s klipem,“ vysvětloval Šafařík. Coby kmotry si přizval Jiřího Wericha Petráška a Marka Černocha.

„Jiří je můj kamarád, potkali jsme se na pár akcích. Je to skvělý člověk, kantor a obdivuji jeho otce, protože ty pohádky jsou nezapomenutelné. Marek Černoch je skvělý politik, ještě jsme se osobně neviděli, ale je to kamarád mé přítelkyně Marty,“ dodává muzikant. 

Marta Musilová představila při této příležitosti své modely, na kterých s ní spolupracovala známá návrhářka Dana Dobřichovská. Dobřichovská ráda háčkuje, uháčkovala proto horní poloviny modelů. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 
15. 12. 2015 08:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.