(Zdroj: Archiv muzikálu Tři mušketýři) 5x FOTO

Další zranění! Muzikálový d´Artagnan Vojtěch Drahokoupil si ke zlomené chrupavce na ruce přidal další zlomeninu na noze!

Jak jsme již informovali, zpěvák Vojtěch Drahokoupil (22) si při natáčení klipu k písni Anděl tvýho světa způsobil zranění ve formě zlomené chrupavky. Zpěvák odehrál minulý týden premiérově roli D´Artanana v muzikálu Michala Davida Tři mušketýři v Divadle Broadway.

„Hrálo se mi skvěle, ta role je herecky pestrá, moc mě baví, kolegové mi pomáhali, moc si D´Artagnana užívám,“ sdělil první dojmy z nové role muzikálový zpěvák.

Zpěváka nyní zdobí na měsíc ortéza, a aby toho nebylo málo, na konci nedělního představení muzikálu Tři mušketýři si nešikovně způsobil další zranění.

„Hned na začátku představení v první scéně, při jednom ze soubojů, kdy mě tanečníci házejí na zem jsem špatně dopadl a nalomil jsem si kost pod kloubem palce na noze, začalo to ale bolet až večer, poté jsem vyhledal opět lékaře,“ popsal nám další úraz Vojta.

I přes velké bolesti zpěvák dál zkouší titulní roli krále Ludvíka XIV. v muzikálu Muž se železnou maskou, jehož premiéra proběhne 1. listopadu a kde se v hlavní roli alternuje s Davidem Gránským a Janem Kopečným.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2017 07:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín