(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Dámu roku 2019 dekoroval nejkrásnější muž Evropy. V porotě seděla i herecká legenda Marie Drahokoupilová

Úlohu porotce finálového večera prvního ročníku Česko-Slovenské soutěže Dáma roku 2019, který proběhl v Theatro Music Clubu, zvládl bez problémů a s nadhledem. Ač je mu teprve čtyřiadvacet vůbec mu prý nedělalo problém hodnotit ženy ve věku 33 – 75 let, pro něž je soutěž určena. „Všechny zúčastněné finalistky mě přesvědčily, že věk je opravdu jen číslo. Klobouk dolů před nimi. Dáma se nepozná jen podle věku, ale podstatné je i chování, vystupování, oblékání, vzhled, charisma, prostě je to souhrn všeho, co jí právě dámou dělá. A tady byly opravdu dámami všechny,“ svěřil se po finále se svými pocity letošní nejkrásnější muž Evropy a čtvrtý ze světového finále Mister International Jiří Kmoníček a s chutí se s bronzovou Janou Vlčkovou, stříbrnou Věrou Kameníčkovou a vítězkou Dámy roku Anuší Řezníčkovou vyfotil.

Jak stihl v průběhu pózování s finalistkami ještě prozradit, je stále single, pracuje jako strojař v rodinné firmě a nemíní na tom nic měnit. Samozřejmě se chce věnovat i modelingu a v obou činnostech by rád dosáhl dalších úspěchů. Moderátory celého nočního klání byli Mirek Šimůnek a Karel Voříšek a i oni nešetřili chválou na účastnice soutěže.

„Porota určitě neměla lehké rozhodování, protože dámy si pozornost určitě zasloužily. Myslím si ale, stejně jako šéfka poroty, tedy první dáma českého modelingu Milada Karasová a také herečka Marie Drahokoupilová či její kolegyně a ředitelka Divadla Radka Brzobohatého Romana Goščíková, že věková hranice by měla být posunuta. Já bych byl pro kategorii 40 let a více,“ nechal se slyšet Karel Voříšek. Jak jsme od organizátorů zjistili, jejich nápady padly na úrodnou půdu. První ročník byl tak trochu testovací a od příště finále Dámy roku prý určitě dozná několika změn.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

2. 3. 2019 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.