(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Dámy, bude na co koukat! Finalisté Muže roku 2015 jsou vybráni a slibují zajímavé příběhy i vypracovaná těla.

Šestnáctý ročník soutěže Muž roku může začít. Skončily castingy a adepti na Muže roku 2015 jsou vybráni.

 Na tom  posledním, v Praze se vybralo dvanáct finalistů, splňujících přísná kritéria. Nesmějí být třeba starší devětadvaceti let, fotit erotické snímky nebo videa. Jednou z podmínek je také znalost angličtiny, protože vítěz bude Českou republiku reprezentovat na světové soutěži v zahraničí. Ne všichni kandidáti tyto podmínky splňovali, jedno ale měli společné všichni – pohlednou tvář a vypracované tělo.

Organizátor a ředitel soutěže David Novotný si zájem o letošní ročník pochvaluje a říká, že na velké finále 21. srpna letos možná dorazí i nějaká ta zahraniční celebrita. Novotný také kvitoval, že se našlo několik zajímavých životních příběhů, o které se muži neostýchali s porotou podělit. Našel se třeba muž, který chce skrze soutěž podporovat charitu, konkrétně péči o postižené děti, se kterými sám pracuje. Zajímavý byl také příběh muže, který byl ve třinácti letech šikanován a v afektu pobodal nožem spolužáka.

 

Vybrané finalisty Muže roku 2015 bude čekat bohatý program v podobě tiskových konferencí, focení, rozhovorů a hlavně několikadenního soustředění. Vítěz potom dostane příležitost jít ve stopách úspěšného loňského vítěze Tomáše Dumbrovského. Ten nedávno skončil třetí na světové soutěži Mister International v Soulu.  

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

14. 4. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.