Herec David Prachař se prosazuje nejen v divadle, ale zkouší to i doma u plotny. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Dámy, budete ho chtít domů: Nejenže je David Prachař sympaťák, ale umí i péct buchty!

Herec David Prachař (56) to nemá v životě jednoduché, aby nasytil své tři nezletilé potomky a zároveň ohromil manželku Lindu Rybovou (40), musí občas přiložit v kuchyni ruku k dílu.

Linda, která čerpá invenci z televizního pořadu Herbář, který s Kateřinou Winterovou moderuje, je spíše přes bylinky, a i proto se David pouští do klasiky.

„Víte, přiznávám, můj vztah k vaření je téměř nulový. Tedy zatím, ale pozvolna se rozjíždím. Třeba před týdnem jsem udělal, od začátku do konce, kynuté buchty s tvarohem. A pochlubím se, nebyly k zahození, a dokonce chutnaly i dětem,“ chlubil se herec na křtu Maminčiny kuchařky od Luby Skořepové.

Určitě se poradí i s manželkou, k přípravě pokrmů pro rodinu přistupuje David velice zodpovědně a nic neponechává náhodě.

„Pro jistotu ovšem své, v uvozovkách, kulinářské dílko otestuji nejdříve sám na sobě a pak teprve přijdou na řadu další rodinní strávníci. Nejsem hazardér, proto první sousto bude moje, přežiju-li, nají se i ostatní,“ s úsměvem dodal David Prachař.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 11. 2015 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.