Richard Gere přiletěl s úsměvem na rtech. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Dámy, jásejte! Richard Gere dorazil na festival do Karlových Varů

Hollywoodská star Richard Gere (65) je v Česku! Americký herec přiletěl soukromým tryskáčem z New Yorku rovnou do Karlových Varů.

Slavný filmový milionář z Pretty Woman převezme na zahájení jubilejního 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Letadlo s hlavní hvězdou festivalu přistálo ve Varech krátce před jednou hodinou odpoledne. Na letišti jej čekali nejvěrnější fanoušci. Gere přiletěl v dobré náladě, s typickým úsměvem rtech. Do naší republiky dorazil vůbec poprvé.

Krátce před druhou hodinou odpolední pak Richard Gere vystoupil z vozu před hotelem Pupp, kde bude i ubytován, zde si potřásl rukou s prezidentem festivalu Jiřím Bartoškou.

V Karlových Varech Gere představí dva nové snímky, a to psychologické drama Time Out of Mind o bezdomovci, který hledá vztah k dceři, a Franny, příběh filantropa, který vstoupí do života mladému manželskému páru ve snaze vyrovnat se s traumaty minulosti. Film Time Out of Mind letošní festival zítra zahájí.

Kromě toho Richard Gere přislíbil, že v sobotu večer uvede v letním kině film Pretty Woman.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 7. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.