Herečka Dana Morávková se věnuje navrhování kabelek. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Dámy, je libo kabelku? Ukážeme vám luxusní kousky, které navrhla Dana Morávková!

Hvězda Ordinace v růžové zahradě, Dana Morávková (44) už nějaký čas navrhuje krásné kabelky. Herečku móda zajímá, několik let byla tváří francouzské módní značky. Před dvěma roky byla oslovena, aby navrhla vlastní řadu kabelek, nyní představila svou novou kolekci.

"Přišla jsem k tomu jako slepá k houslím. Miluju kabelky. Někdo má slabost pro blůzy, pro šperky, pro boty, já pro kabelky. Když jsem to v nějakém rozhovoru řekla, oslovili mě majitelé bývalé továrny Gala, dnes Elega, a pozvali mě k nim do Třebechovic pod Orebem. Byla jsem nadšená a začala jsem s nimi spolupracovat. Máme už za sebou čtvrtou kolekci," prozradila Morávková v rozhovoru pro Novinky.cz.

Co všechno by měla kabelka splňovat? "Určitě by měla být kožená, nadčasová, vydržet celý život. A když ne, tak by vám ji měli zadarmo opravit nebo dát novou. Strašně miluju vnitřní kapsičky. Těch musí být hodně, na mobil, na klíče, na pera," řekla Dana.

Nové kabelky přišly omrknout také herečky Kateřina Brožová, Jana Švandová, Iva Hüttnerová a Patricie Solaříková či modelky Tereza Fajksová, Monika Leová a Romana Pavelková. Křest a módní přehlídku moderoval Jan Čenský.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.