Přehlídka spodního prádla Heleny Konarovské. (Zdroj: Herminapress.cz ) 73x FOTO

Dámy, když pro spodní prádlo, tak jedině do Le Chaton k Heleně Konarovské!

Jsou módní přehlídky, které jsou průměrné. Jsou módní přehlídky, které jsou nadprůměrné. A pak je několik málo módních přehlídek v matičce Praze, které lze řadit do ultra nadprůměrných a lehce by obstály dejme tomu v Paříži nebo Miláně. Včerejší večer byl hlavní sál pražského Slovanského domu svědkem takovéto akce a lze jen konstatovat, že kdo nezažil módní módní přehlídku spodního prádla společnosti Le Chaton patřící Heleně Konarovské, o hodně přišel.

Plné dvě a půl hodiny bylo na co se dívat a přišly si na své nejen přítomné dámy, ale i přítomným pánům se mnohdy zasněně leskly oči. Dlužno podotknout, že nestranný divák si mohl vybrat, jestli to bylo z důvodu krásných dívek, které prádlo předváděly, anebo jim oči slzely při představě víru v jejich peněženkách.

Je nasnadě, že skoro každá žena dokáže svému protějšku odůvodnit cenu toho kterého kousku prádla, které samozřejmě nutně potřebuje vlastnit. Ty, které v této argumentaci mají jisté mezery, mohou klidně použít citace Heleny Konarovské. Její módní přehlídky jsou totiž komentované, což představuje fakt, že veškeré předváděné spodní prádlo patřičně a někdy i s jistou nadsázkou popíše a doporučí nejen k jaké příležitosti ho obléknout, ale i jak se zachová svrchní oděv. Po celou dobu módní přehlídky je totiž přítomna na předváděcím molu a mluví a mluví a mluví...

Včerejší módní show byla předvedená pod názvem Ve světle Le Chaton a modely převážně francouzského a italského původu předváděly například Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Lucie Kovandová, Veronika Procházková Chmelířová, Iveta Vítová nebo Kateřina Krňanská. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 11. 2015 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.