Dana Morávková (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Dámy pozor, chcete kabelku od Dany Morávkové? Stačí si jen vybrat!

Velice rušno bylo v kavárně Theatro v centru Prahy. Vysoká koncentrace žen naznačovala, že se tam děje něco významného A taky se dělo. Herečka Dana Morávková představovala svoji novou jarní kolekci kabelek, kterou sama navrhla.

„Jak kabelky budou vypadat, to všechno vymýšlím sama. Inspiraci pochytám od jiných žen. Bavím se o kabelkách s kolegyněmi z divadla, na natáčení a snažím se uplatnit to, co by se jim na kabelkách líbilo nebo jim připadalo užitečné. Kabelky a tašky jsou moje velká vášeň. Mám jich doma hodně, ani je nemám spočítané,“ povyprávěla herečka. Kabelku navrženou Morávkovu nosí i herečka Jana Švandová.

„Nosím ji celou zimu,“ dušovala herečka s tím, že už se těší na jarní modely. Krásné kabelky Elega by Dana M. zajímaly také těhotnou modelku Báru Vidu Kolářovou, která by už ale nyní spíš měla být v porodnici.

„Kabelky a peněženky jsou moc pěkné, krásně propracované. Já spíš ale nyní hlídám termín porodu. Může to na mně přijít každou chvilku, Už dneska, jak se měnil tlak, jsem myslela, že si mě na Bulovce nechají. Ještě se ale holčičce ven nechce,“ prozradila Bára Vida Kolářová a významně dodala „ale potom si pořídím nějakou hezkou, menší na doklady a drobnosti, aby se mi hodila ke kočárku.“ Večer uváděl moderátor a seriálový manžel Dany Morávkové Jan Čenský a kupodivu se cítil mezi kabelkami a taškami spokojeně.

„Nevím, jestli se to o mně ví, ale já jsem se kdysi rok učil knihařem. Takže vůni kůže znám a mám ji rád. Proto se mi tato kolekce zbrusu nových kabelek zamlouvá,“ řekl Jan Čenský a spolu s Danou Morávkovou novou kolekci kabelek od Dany Morávkové pokřtil a pustil do světa.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 4. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.