(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Dámy, připravte si kapesníčky! Fešák Miro Šmajda je zadaný! S touhle krásnou parťačkou procestoval Asii

Na představení nového projektu Royal Squad, s kterým přišel bubenický útvar Groove Army v čele s perkusionistou Tokhim, dorazil i hezoun Miro Šmajda. Ten se po dlouhé době ukázal na veřejnosti a hned se postaral o pořádný poprask! Zpěvák, který si kvůli fanynkám nechával už dlouho status nezadaného, teď totiž poprvé oficiálně představil svou přítelkyni Katku. Vzhledem k tomu, že jsou nyní ve fázi oťukávání, však o ní prozatím mluví jen jako o své parťačce. A právě s touhle mladou kráskou nedávno procestoval i Asii.

Dva měsíce jsem se schovával v Asii. Byl jsem v Kambodži, Thajsku, Vietnamu a hlavně jsem tam psal novou tvorbu. Vždycky cestuju hodně spontánně, že si koupím jen letenku a na místě se pak podle počasí rozhodnu co tam budu dělat. Nikdy nemám naplánovaný trip, většinou jen přijdu první den na letiště, podívám se na počasí a podle toho cestuji,“ přiznal Miro s tím, že tam byl se svou dobrou "parťačkou".

Zpěvák se do těchto rájem zapomenutých končin jel odreagovat a především hledat inspiraci pro novou tvorbu. „Nástroje tam nepotřebuji. Mám často různé nápady na melodii, které mám v hlavě a tomu přizpůsobuji texty. Jsem schopný takto během měsíčního cestování napsat celé album a potom si doma k tomu sednu a dávám tomu tu tvář. Tam je jiný svět, jiné vjemy, lidé, příroda a člověk se vymaní z toho stereotypu, i když jsem člověk, který nemá zrovna stereotypní život, protože kromě muziky mě naplňuje spousta jiných věcí - miluju sport, přírodu, umění. Takže ten volný čas, když zrovna nekoncertuju trávím všemožným způsobem," řekl muzikant, který nyní se svou doprovodnou kapelou Terapie nyní točí svou čtvrtou desku. Kromě toho navíc od loňského roku zpívá s Walda Gangem.

Především kvůli muzice Miro žije v Praze už šest a půl roku a jak říká, stěhovat se zpátky na Slovensko nemá v plánu. „Jsem tady velmi spokojený a primárně koncertuju v Čechách. Od svých osmnácti let jsem chtěl žít v Praze, protože je to centrum kulturního života a očarovala mě asi ze všech světových měst nejvíc. Ale Slovensko samozřejmě miluju, hlavně kvůli přírodě, kamarádům a rodině, které vídám velmi málo. Jezdím tam tak jednou za dva měsíce," dodal čerstvě zamilovaný Šmajda.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 4. 2018 16:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.