(Zdroj: produkce filmu ) 8x FOTO

Dámy, těšte se ! Polonahý Vetchý bude ozdobou plátna a ukáže, co je život.

Za týden vstoupí do kin nová komedie Život je život. Ondřej Vetchý a Simona Stašová v ní jako manželský pár řeší milostné a životní eskapády svých tří dcer, ale především svoje vlastní. Ondřej Vetchý i ostatní se navíc ve filmu objeví ve dvojroli

 Za snímkem stojí autoři úspěšné veselohry Láska je láska, oproti „Lásce“ ale „Život“ slibuje více humoru, fantazie a bláznivých situací.

„S režisérem Milanem Cieslarem se známe už hodně desítek let. Je mezi námi veliká důvěra. Ráda hraji v komediích. Je těžší lidi rozesmát, něž rozplakat. Pár zkušenosti z výchovy dvou mých synů jsem  nabídla do scénáře  k výchově svých tří filmových dcer a jsou tam. Film je pro mě tak trochu osobní a je to opravdu kouzelná komedie,“ zhodnotila film  Simona Stašová.

Herec Miroslav Táborský si zahrál ve filmu spisovatele Kalinu. Úspěšného spisovatele, ale neúspěšného  u žen. Zažil scény s honičkami, rvačkami a krásnými ženami. „ Dívky tam byly nádherné, bylo jich hodně a spoře oblečené. To si oko chlapa přijde na své. Paradoxem je, že takovou roli vám nedají, když jste mladý a svobodný,“ litoval se Miroslav Táborský. 

I režisér filmu Milan Cieslar byl s herci spokojen. Je rád, že měl šťastnou ruku při výběru herců, protože dle jeho slov, dobrých herců s komediálním talentem je u nás málo.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

19. 5. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.