Divadlo, tanec, hudba a akrobacie, to lze vidět v nové inscenaci Walls & Handbags. (Zdroj: Losers Cirque Company/Pavel Hejný ) 4x FOTO

Dámy, to musíte vidět! Dokonalá souhra svalnatých akrobatů v představení Walls & Handbags

Večer v krásném prostředí vyhřívaného šapitó. Příběh plný emocí a úžasu. Žasnout budete nad neuvěřitelnými výkony akrobatů a zážitek z podívané vám jistě umocní dokonale vypracovaná mužská těla. Pokud se zvládnete soustředit, vtáhne vás skupina Losers Cirque Company do světa, kde nic není nemožné – na jednom jevišti se propojí divadlo, tanec hudba a akrobacie, to vše v představení Walls & Handbags.

Za touto show stojí zakladatelé Losers Cirque Company, duo DaeMen, vítězové Česko Slovensko má talent z roku 2010. Artisté mají na svém kontě již velmi úspěšné představení Loser(s) a nyní přichází s novinkou Walls & Handbags. Na režii spolupracovali domácí tandem SKUTR a Jana Burkiewiczová, která vytvořila k představení i choreografii. Kromě českých tvůrců se na inscenaci podíleli i slovensko-maďarský herec Csongor Kassai (zpěv), úspěšná mladá srbská spisovatelka Marija Pavlović a srbský herec Željko Maksimović.

Walls & Handbags je příběh, který vtáhne do děje každého diváka, jak jeho podstatou, tak neskutečnou vizuální podívanou. Hlavními aktéry je pětice mužů a malý akrobat Kryštof Unger, který je ztělesněním nevyjádřené fantazie dospělých a jejich ztraceného dětství. Variabilní scénografie, kdy se děj i obraz mění každou minutou, doplněná velmi odvážnými akrobatickými výkony pohltí všechny bez rozdílu věku.

Inscenaci máte možnost navštívit v rámci LeDní Letné na pražském holešovickém Výstavišti od 3. do 31. prosince 2015. Oficiální trailer Walls & Handbags je ke zhlédnutí zde.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

27. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.