(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Dan Nekonečný lákal Kožíška do království rozkoší. Nic z toho nebylo. Zatrhla mu to manželka!

Cestovatel, zpěvák, tanečník a také velvyslanec království rozkoší Daniel Nekonečný se nedávno vrátil ze svých afrodiziakálních cest po Karibiku. Ač byl po náročné cestě lehce unaven přijal pozvání kouzelníka Pavla Kožíška, aby při galapodvečeru po Festivalu magie předvedl přeplněnému líbeznickému Divadlu kouzel něco ze svých uměleckých „orgií“

Tancoval, pěl, vystřeloval zlatý déšť a přidal i umírněnou ohnivou show. „Nemohl jsem odolat pozvání od svého kamaráda. Pro mne jsou kouzla a hlavně kouzla života balzámem na duši. Při svých cestách jsem se seznámil s řadou domorodých šamanů, kteří mne zasvětili do některých svých přírodních čar a tajů, Pavel Kožíšek je mágem z jiného těsta a jeho triky jsou ďábelsky propracované. To mě zlákalo, proto jsem tu,“ vysvětlil o přestávce programu Dan, nechal se zvěčnit se svými smyslnými tanečnicemi a následně i přítelem kouzelníkem.

Jak prozradil, dal Pavlovi i zajímavou a velice atraktivní nabídku. „Když mne zasvětí to tajů některého ze svých triků já ho na oplátku pozvu do svého království rozkoší, kde smyslná těla a vášeň rezonují ruku v ruce. Bohužel, nedopadlo to. Možná i trochu kvůli mě, protože jsem ho pozval v přítomnosti jeho manželky, která mu to okamžitě rázně zatrhla. Škoda, hlavně tedy jeho, mohl poznat nepoznané, takhle zná známé,“ s úsměvem doplnil Dan Nekonečný a šel se připravit na další popřestávkové vystoupení.

 

26. 3. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.