(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Dana Morávková: od scénáře k šicímu stroji

Každý z nás má svoji neřest a ani známé osobnosti nejsou výjimkou. Naštěstí pro herečku Danu Morávkovou se drahý koníček sbírání kabelek stal její druhou prací – je totiž tváří již desáté kolekce českých kabelek Elega by Dana M., které dokonce i sama navrhuje.

„Navrhovat kabelky je můj splněný sen. Inspiraci sbírám všude kolem sebe, sleduji trendy v ulicích i na přehlídkových molech. Kolekce pro jaro a léto musela být absolutně svěží, a proto jsem vsadila na světlé a pastelové barvy. Ohlasy jsou zatím pozitivní, proto věřím, že bude mít i tato kolekce úspěch,“ podělila se s námi o svoji radost nestárnoucí Dana. 

Jan Čenský, který celým večerem v hotelu President provázel, se s námi podělil o svůj mužský pohled na téma kabelek. „Já ke kabelkám samozřejmě příliš pozitivní vztah nemám, jelikož jsem zejména sponzor. Dělám si samozřejmě legraci. Kabelky jsou krásná záležitost a pokud dělají své majitelce radost, je vše, jak má být.“ 

Nové modely dámských kabelek předvedla čtveřice MISSek Monika Leová, Veronika Chmelířová, Carmen Justová a Gabriela Lašková,

„Já mám doma většinou společenská psaníčka. Ale jsou tam dvě kabelky, které mám opravdu ráda. Vejde se mi do nich pousta věcí od laku na vlasy až po diář s tužkou. Takže preferuji opravdu praktičnost a tu jsem u kabelek z Elegy našla,“ řekla Gabriela Lašková a hned prozradila,“teď mi manžel koupil kabelku, kterou jsem si sama vybrala. Myslím, že by na to neměl odvahu mi ji požídit sám, protože i já sama jsem občas ve výběru bezradná. Opravdu jsem ho v tom nemohla nechat,“ smála se Gábina a zaposlouchala se, jaké zkušenosti má její moderátorská kolegyně Monika Leová.

„Já jsem spíš batůžková, ale kabelek mám doma asi tak patnáct. Vždy se snažím je kombinovat s oblečením. A když už nemám inspiraci, vrátím se k batůžku.“ Přesto má doma jednu, ze které měla opravdu radost. „Jednu krásnou mám od přítele. Ta se mi líbila, on tvdil, že ji nepotřebuji a pak jsem ji našla pod stromečkem,“ vzpomínala věčně usměvavá Monika.  

Majitelka Agentury NEJ a modelka Romana Pavelková, která akci organizovala již poněkolikáté v řadě, nám prozradila, že by si české kabelky z Třebechovic pod Orebem bez tváře populární herečky Dany Morávkové, nedokázala už ani představit. Dokonce přišla s nápadem, že spojení pánské kolekce této značky a charismatického Jana Čenského by mohl být dobrý marketingový tah.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

 

 

27. 3. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.