(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Dana Morávková prozradila recept na šťastné manželství. Proč jim to s manželem klape už tak dlouho dobu?

Nejkrásnější nevěstu pomáhala vybírat herečka Dana Morávková. K Souboji nevěst přistupovala svědomitě a také prozradila návod na dlouhověké manželství. Vždyť se svým manželem Petrem Maláskem jsou už spolu víc jak dvě desítky let.  

„Hezká akce. Já jsem se jako porotkyně zúčastnila prvního ročníku Souboje nevěst, pak měla až do dneška pauzu a ráda jsem si to zopakovala. Musím potvrdit, že nebylo lehké vybírat svou favoritku, protože všechny byly výborné. Vyhrát ovšem mohla jen jedna, ale já osobně popřeji všem hodně manželského štěstí. My jsme s Petrem třiadvacet let a je to stále skvělý vztah, a kdybych mohla poradit, tak v žádném případě by se partneři neměli snažit jeden druhého předělávat podle svých představ. Vztah je o srdci, lásce, ale i toleranci, porozumění atd. atd. a já těm dnešním finalistkám věřím, že si vybraly dobře,“ nechala se slyšet herečka Dana Morávková.

Sumasumárum - vítězkou osmého ročníku Souboje nevěst, do něhož se přihlásilo více než 3000 zájemkyň a do sobotního finále jich postoupilo po čtyřech předkolech devět, a tedy i výherkyní věna v hodnotě čtvrt milionu korun, se stala třicetiletá Táňa Vejvodová. Ta, jak prozradila, se za svého o rok staršího snoubence Alexandara Nassar Eddina, který je napůl Bulhar napůl Libanonec, provdá 19. 9. 2019. Jak uvedla budoucí manželé se poznali na dovolené zhruba před rokem a půl a brát se budou v Břevnovském klášteře.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

16. 4. 2019 10:30 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.