(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Daniel Landa předvedl své kouzelnické kejkle v Olomouci! Zahájil autorské čtení

Herec Daniel Landa ve čtvrtek v olomouckém kině Metropol zahájil šňůru svého autorského čtení. Rockový bard se svým fanouškům nepředstavil ale jenom v roli předčítače ze své knižní prvotiny Všeník a zpěváka, ale ukázal, že je i zdatným bavičem.

Olomouc se stala první štací autorského čtení Daniela Landy. Zpěvák si metropoli Hané ale nevybral náhodou. Právě s Olomoucí je totiž provázaná jedna z jeho kejklí, které si jako kouzelník Žito dál za cíl splnit. Vysvětlil, co stálo za snahou dostat Sigmu Olomouc do finále Ligy mistrů. A i když tuto kejkli zrovna nedovedl do zdárného konce, na Olomoucku je velmi oblíbený. Na počest Hané před lety složil písničku Jaká je Haná, kterou zařadil mezi sedm písniček, které v průběhu autorského čtení zazněly.

Diváci se v průběhu více než dvouhodinového programu dočkali nejen podrobného výkladu textu, který Landa četl ze své knížky Všeník, ale Dan výklad prošpikoval mnoha humornými vsuvkami, které jeho hosty držely ve střehu.

„Řekli jsme si jenom malou část celého příběhu. Ale jedno je jisté. Žitovo dobrodružství mě jako člověka posunulo někam úplně jinam. Jako motivační lektor s mnoha praktickými zkušenostmi můžu zahájit další fázi proměny. Nezapomeňte, že podstata každého Kouzelníka je zaměstnat jednou rukou vaši pozornost a přitom druhou rukou něco velkého připravit,“ říká tajemně Landa, kterého již v pátek večer čeká autorské čtení v Českých Budějovicích, 14. března v Plzni, den na to se představí svým fanouškům v Liberci a 20.3. vystoupí před zaplněnou pražskou Lucernou.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

13. 3. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.