Nepřehlédnutelný Daniel Nekonečný je častým hostem v divadle Pavla Kožíška. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Daniela Nekonečného že někdo nemá rád? Slova kouzelníka Kožíška to potvrzují!

Zpěvák, showman, cestovatel a hlavně velvyslanec Království rozkoší Daniel Nekonečný (49) předvedl na křtu nové kouzelnické sady pro děti iluzionisty Pavla Kožíška (45) nečekaně umírněnou show. Jindy létají blesky a planou ďábelské ohně, tentokrát si ale vystačil se skromnější ukázkou svého umění.

„Dan je u nás častým a vítaným hostem, ale musím prozradit, že přeci jen má i odpůrce. Jsou jimi uklízečky u nás v divadle, které si docela máknou po jeho vystoupení, a také požární technik. Rád ovšem dodávám, že za dobu, co s námi spolupracuje, se nic závažného neudálo. Kouřový odér se za pár dnů vyvětrá a zbytky konfet zlikvidují za pár týdnů naše uklízečky,“ vysvětlil Kožíšek, autor v pořadí již dvacáté kouzelnické sady.

Jak doplnil, tahle nejnovější a jubilejní obsahuje výběr nejúspěšnějších kouzel. Pár triků si hned na místě vyzkoušeli i kmotři Klára Doležalová (42) a Karel Voříšek (52), kteří nejsou v oboru kouzelnickém žádnými nováčky. 

„To je pravda, sem tam nějaké to malé kouzlíčko zvládneme, dokonce jsme i úspěšně čarovali u Pavla Kožíška v divadle, ale je to pro nás spíše příjemná zábava než rekvalifikace,“ sdělili Klára a Karel.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 11. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.