(Zdroj: Herminapress.cz ) 39x FOTO

Danu Morávkovou režisér Trháku vyhodil z jeviště! Jak to bylo?

Svoji premiéru si včera Divadle Broadway odbyl dlouho očekávaný muzikál Trhák. Hudební komedii, podle filmové předlohy autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka, přivedl na divadelní prkna režisér Radek Balaš a producent Daniel Hádl (mimo jiné syn autora filmové hudby Vítězslava Hádla). Jednu z hlavních rolí hraje skvělá Dana Morávková a alternující Sandra Pogodová. Zvláštností je, že herci vystupují pod svými opravdovými jmény. 

„To je moc dobře vymyšlené a hlavně to funguje. Já jsem za Morávkovou, Sandra za Pogodovou a když tedy režisér zařve: „Morávková ven“, má to vtip. Se Sandrou jsme si slíbily, že pokud ona nebude hrát na Fidlovačce a já v Divadle bez zábradlí, budeme si vzájemně chodit na svá představení, protože i na naší přítomnost v hledišti je navázaná jedna vtipná replika. A byla by škoda, kdyby o ni diváci přišli,“ uvedla Dana Morávková, kterou v premiérovém hledišti výjimečně nepodpořil manžel Petr Malásek. „Petr dneska koncertuje, tak nemohl přijít. Ale Trhák viděl na veřejné generálce a moc se mu to líbilo. Věří, že muzikál bude mít úspěch a lidé na něj budou chodit.“

V dalších rolích se premiérově představili vynikající Miroslav Etzler, Michal Kavalčík, Josef Polášek, Josef Vojtek, Iva Kubelková, Tomáš Racek, Jaromír Nosek, Robert Urban či Andrea Holá. 

Další jména účinkujících najdete na www.trhakmusical.cz

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

 

26. 10. 2018 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.