(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Dara Rolins – Žvýká celá rodina

Po Simoně Krainové se stala kmotrou v pořadí pátého ročníku roadshow Orbit- zdravý úsměv pro každého zpěvačka Dara Rolins. Včera na Náměstí Jana Palacha slavnostně rozřízla dort, přestřihla pásku a symbolicky vyslala kamion předělaný na ordinaci dentálních hygienistek na cestu po 22 českých a moravských městech.

„Zubaře se dávno nebojím. Teď už je to úplně jiné, než když jsem byla malá holka a třásla se před vrtačkou a křeslem a z návštěvy zubaře mě poléval pot. Věda pokročila, takže už do ordinací nechodím se strachem. A stejně je na tom i moje sedmiletá Laura. Když máme jít na středisko jsme obě v pohodě,“ vysvětlila Dara.

Jak uvedla, nemůže si dovolit předstoupit před své fanoušky a posluchače s úsměvem, který by je spíš odradil, než dodal dobrou náladu. „Jako prevenci samozřejmě mám vždy po ruce žvýkačky. Sladkosti nemusím, takže u nás platí, že žvýká celá rodina a spotřeba plátků nebo polštářků je u nás dost vysoká,“ doplnila zpěvačka, která v současné době chystá „pustit do světa“ nový klip k písničce Nálada a do začátku prázdnin by ráda dokončila i nové album.

Takže červenec a srpen bude relaxační a odpočinkový? „Kdepak. Chystám řadu koncertů a vystoupení. Pro mě je práce odpočinkem a dovolená? Samozřejmě, ale u mě to funguje jinak. Vyrážím, když mám čas a chuť bez ohledu na roční období. Třeba teď za pár dnů se seberu s Patrikem a Laurou a na víkend se podíváme do Španělska za teplem. Co bude dál se uvidí. Mým snem je Nový Zéland, ale letos to asi neklapne. Uvidíme,“ dodala Dara Rolins zapózovala na zubařském křesle a se svým manažerem zmizela neznámo kde.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

7. 5. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.