Eliška Balzerová, Jiří Bartoška (Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Dáša Havlová, Eliška Balzerová a Jiří Bartoška zpívali na jednom jevišti. A bylo toho víc.

Velká jarní Šansoniéra aneb večer plný šansonu pro Kuře Pomozte dětem v pražské La Fabrice celý zprodukovala herečka Marie Doležalová a tentokrát se ji podařilo dostat na scénu opravdové osobnosti hereckého života. Vedle Dáši Havlové, Elišky Balzerové a Jiřího Bartošky přišli zazpívat také Tereza Kostková, Aleš Háma, Míša Doubravová, Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková, Vojta Dyk, Tatiana Vilhelmová a mnozí další. Zaznělo více jak dvacet písní a jako třešnička na dortu se jako velké překvapení objevil a samozřejmě zazpíval Jarek Nohavica.

Příjemné bylo, že celková atmosféra připomínala spíše sešlost přátel, než nějakou oficiální show jaké jsou prezentovány z televizních obrazovek. Bavili se nejen diváci, ale i sami protagonisté. Například Dáša Havlová zazpívala s Eliškou Balzerovou nejoblíbenější písničku Václava Havla, Když jsem já šel tou Putimskou branou, Tereza Kostková a Aleš Háma pak píseň Mosty (Karel Zich – Lenka Filipová), Tatiana Vilhelmová s Vojtou Dykem vlastní skladbu a Lukáš Pavlásek s Ivou Pazderkovou nezapomenutelnou Čau lásko. Když si pak k mikrofonu postavil Jiří Bartoška s Eliškou Balzerovou a „dali“ píseň Klíč ke štěstí, kterou Barťák kdysi nazpíval s Marií Rottrovou, nebraly ovace konce.   

Vstupenka na Šansoniéru stála sice tisíc korun, ale celý výtěžek, tedy více jak 130 000 korun jde na konto Pomozte dětem. Byl to krásný večer s bezvadnými lidmi a nádhernou atmosférou.   

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 5. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.