Dasha (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Dasha: Těhotenství? Žádný problém. Premiéru stihnu!

V polovině července by měla zpěvačka Dasha (34), neboli Dagmar Sobková, přivést na svět svého prvního potomka. Jak tvrdí, ona i její přítel a tedy otec, bubeník Ondřej Sluka, se na mrňouska strašně moc těší. Ovšem…Ovšem, Dashu čekají i pracovní povinnosti. A to od 16. října, kdy proběhne v Hudebním divadle Karlín premiéra muzikálu Bonnie a Clyde, kde hraje hlavní ženskou roli.

„Času na porod i premiéru je ještě docela dost a myslím si, že jsem i dost činorodá, takže nevidím problém skloubit tyhle důležité záležitosti dohromady. Už teď se na obě role fyzicky i psychicky připravuji a dokonce mi zdejší karlínská produkce dovolí, abych šestinedělí si krásně s miminkem prožila a pak nestoupila do rozjetého vlaku. Tedy do zkoušek zmíněného muzikálu. A jsem přesvědčená, že rodičovskou i pracovní roli zvládnu,“ nechala se slyšet Dasha, na tiskové konferenci k chystanému dílu v Theatro music clubu.

Jak přiznala, příběh dvojice dobrodruhů jí velice zaujal. Má ráda příběhy z třicátých let minulého stolení a tenhle o dvojici milenců za hranou zákona obzvlášť.

„Víte, já nechci být taková ta mamina, která bude jen doma. Mě by z toho hrabalo. Musím pořád být aktivní, něco dělat, což neznamená, že pro jednu roli budu zanedbávat tu druhou. Oběma budu žít naplno. Prostě miminko bude cestovní a všude mne bude doprovázet. Samozřejmě i s přítelem, který nechce zůstat stranou a naopak být naší malé ratolesti vždycky nablízku. Nebude to jednoduché, to vím, ovšem nebojím se. Zvládli podobnou situaci jiní, tak nevidím důvod, proč bychom naše partička měla být výjimkou,“ s úsměvem dodala Dasha.“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 3. 2016 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.