Herečka Ivana Jirešová se nestačila divit. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Dcera hvězdy Ordinace Jirešové narušila divadelní představení! O co tady šlo?

Akcí pro děti z dětských domovů není nikdy dost. Jedna taková, jejíž výtěžek putuje do Zbraslavi, se uskutečnila v rámci vernisáže výstavy fotografií s názvem Za oponou. Jsou na nich zachyceny známé osobnosti s dětmi v různých humorných situacích. Jejich autorkou je známá módní fotografka Alja Minibaeva.

„Mě nikdo nemusí, když jde o charitu a především o pomoc dětem, dlouho přemlouvat. Do tohohle projektu jsem šla s chutí a ráda. Jsou to vlastně fotografické příběhy a ne jen náhodné výjevy. Mě například autorka vyfotila v plzeňském divadle, kdy moje dcera Sofinka vyběhla ke mně z portálu na jeviště při děkovačce a klaněla se a usmívala do hlediště, jako by v té hře vystupovala také. Diváci byli překvapeni, protože nic podobného nečekali, ale fotka byla světě a snad poslouží dobré věci,“ prozradila s úsměvem herečka Ivana Jirešová (38). 

Na dalších fotografiích jsou například Olga a Jiří Menzelovi se svými ratolestmi, také Karel Gott, Petr Kolář, Lucie Zedníčková, Michaela Kuklová a další známé osobnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.