Eliška Jandová se se svým tátou Petrem Jandou vídá často. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Dcera Petra Jandy Eliška: Testuje tátu na alkohol?

Rodina hudebníka Petra Jandy (73) je rozrostlá a členů má nespočet. Na zahradě sídla Petra Jandy poblíž obce Stříbrná Skalice, kterému se přezdívá Propast, se sešlo plno Jandových příbuzných a kamarádů.

Hned u vchodu na každoroční akci příchozí vítala panáčkem slivovice dcera Petra Jandy a Martiny Jandové (41) Eliška (22). Pochvalovala si, že vidí všechny příbuzné pohromadě.

„S tátou se vídáme víc, ale letos to moc nevychází. Průměrně se vidíme jednou za dva týdny, není to nic moc, každý žijeme jinde. Táta mívá hodně koncertů a ani já to nemám časově moc jednoduché. Když přijede do Prahy, jdeme aspoň na kafe, ale sem na Propast dojíždím dost málo,“ říká Eliška, kterou hned po prázdninách čekají státnice.

„Tohle léto není jedno z nejlepších. Studuji chemii a doteď píšu bakalářku. Jestli to stihnu, to se uvidí. Ale snažím si to léto taky užít. Byla jsem ve Varech na festivalu a taky na pár dní u táty, kde je klid. K tomu pojedu ještě do Budapešti,“ krčí rameny Eliška a dodává, že u moře byla už v březnu, na Floridě, proto ji léto bez moře nemrzí. 

„Ve své bakalářce zkoumám látku, která by měla potlačovat chuť k alkoholu. Ta praxe by po téhle garden party určitě šla líp než výzkum v laboratoři,“ zhodnotila Eliška chytře situaci na párty.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 7. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.