You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO VIDEO

Dcerka Michaela Foreta má svoji písničku. Poslechněte si ji!

Hudebník a herec Michael Foret se po svém letním anglickém singlu No Right/No Wrong hlasí opět o slovo. Tentokrát s česky zpívanou velmi osobní písní, kterou napsal pro svou čerstvě narozenou dceru. Píseň, kterou zpěvák složil přímo v den jejího narození – 24.8., nazval prostě NEJVÍC.

„Nečekejte žádnou patetickou baladu, ale svižnější veselou písničku o radosti, štěstí a lásce, protože až teď je ten život opravdová jízda!“, dodává ke své novince Michael.

„Jsou písně, se kterými si člověk láme hlavu týdny, měsíce a stejně to pořád není ono. Pak jsou ale ty, které jsou hotové za den. Těch je málo a jsou vzácné. Ostatně přesně tak jako den, kdy se nám narodila zdravá a krásná dcera Lia. Nevím proč, ale okamžitě jsem sáhl po zaprášené kytaře a song byl do hodiny hotov. Na hudbě je úžasné, že se v ní dá vyjádřit úplně vše!“, uzavírá Michael. 

Singl Nejvíc, který je doplněn rovněž působivým videoklipem s pozitivní atmosférou vyšel digitálně 20.9.2016. V den, kdy zpěvák oslavil své 30. narozeniny.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

27. 9. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.