(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Dcerka Verešové Vanessa chce být krásná po mamince

Vanesska si své krásné maminky všímá a pomalu začíná přicházet do let, kdy jí to hemžení kolem ženské krásy začne zajímat.

Andrea Verešová zavzpomínala,  kdy se o to  sama začala zajímat. „Začala jsem se malovat až někdy ve čtrnácti, s mou první výhrou v jedné soutěži krásy. Ale vlastně se dá říct, že teprve mé vítězství v Elite model look a zahraniční módní přehlídky mi ukázaly ten svět výrazného make-upu,“ vzpomínala modelka.

 Její sedmiletá dcera Vanesska o to prý doteď nejevila zájem. „Ta to neřeší vůbec. Dokonce bych řekla, že se víc chová jako kluk. Je to určitě ovlivněné tím, že tráví většinu času po boku brášky Daniela, a proto je jí to klučíčí vystupování víc přirozené,“ míní Andrea, ale přiznává, že poslední dobou už Vanessce také není úplně lhostejné, jak vypadá.

 „Je pravda, že si začíná všímat, jak se líčím a oblékám já. Občas se na mě dívá a potom se ptá, jestli by si také neměla alespoň oči nebo pusu nalíčit. Já jí říkám, že to opravdu nemusí a že ještě dlouho muset nebude, protože je krásná takhle přirozená.“

 

Verešová si na kosmetice, pro kterou fotila, chválí hlavně nezávadnost. S kožními alergiemi z make-upu už se totiž kvůli své práci setkala několikrát. „Už se mi několikrát stalo, že mi po přehlídce, kde mě líčili, naskočila vyrážka. Občas to zkrátka neuhlídáte a nemůžete ovlivnit, čím vás v backstagi nalíčí,“ postěžovala si modelka.

3. 4. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.