Prvňačky se viděly prvně a hned se domluvily, že spolu budou sedět v jedné lavici. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Dcery Laurinové a Zounara se sešly v 1. třídě: Kteří slavní ještě vedli děti do školy?

Prázdniny jsou definitivně u konce. Děti oprášily školní brašny a míří zpátky do lavic. Své ratolesti odvedly poprvé do školy také slavné tváře.

„Špatně jsem spal a pak mi z toho, že povedeme naši malou Claudinku do první třídy, naskočila husí kůže. Hrozně takové věci prožívám, pro nás i dceru je to takový zlom. Je ale zajímavé, že Claudinka šla úplně v klidu,“ svěřil se moderátor a herec Martin Zounar (48).

Do stejné třídy ve škole na Barrandově bude chodit i dcera Sabiny Laurinové (43). „My holky jsme prožily prvňáčkovskou noc v pohodě a Maja se hodně těšila na nové spolužáky a na paní učitelku. Od starší sestry Valentýnky věděla, co ji čeká, a tak byla spíše plná očekávání než obav,“ prozradila herečka.

První září bylo dnem zahájení školní výuky také pro nejmladší dcerku houslisty Pavla Šporcla (42) a herečky Báry Kodetové (44). Sophinku doprovázela kromě rodičů také starší sestra Violetka, která šla do třetí třídy. Deváťačka Lilly už šla do školy sama.

„Vždycky máme ambice přijít včas, případně o trochu dřív. Nakonec to ale končí tak, že se utíká a dobíháme na poslední chvíli,“ lamentoval Šporcl, jehož maminka učila matematiku a hudební výchovu.

„Sophinka měla těsně před odchodem z domu pocit, že má málo vlnité vlásky. Takže se ještě kulmovalo a dělaly se vlny,“ smála se Bára Kodetová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 9. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.