Arnold je zpět! (Zdroj: CinemArt ) 6x FOTO

Dědek Terminátor úspěšně láká mladé holky: Chcete vědět které?

I když v těchto dnech je veškerá pozornost filmových fanoušků upřena směrem k festivalu v Karlových Varech, přece jenom něco málo se děje i jinde. Například v pražském kině IMAX měl svoji slavnostní premiéru americký film Terminátor Genisys.

Americký režisér Alan Taylor natočil páté, volné pokračování filmu Terminátor z roku 1984. Oproti první verzi ve snímku přibylo plno nových efektů a triků. Jediný, kdo zůstal stejný, je Arnold Schwarzenegger (67) v roli polidštěného robota, jenž si sice říká "zastaralý, ne starý", přitom to natře modernějším modelům na straně zla. Tento nový příběh znovu přivábil diváky do kina.

Jednou z nadšených divaček byla třeba Česká Miss World 2011 Denisa Domanská (23). „Já miluji filmy, kde se něco děje, a když navíc jde o sci-fi, není co řešit. Terminátor je prostě můj šálek kávy. Arnold Schwarzenegger vás nenechá při sledování příběhu chvilku v klidu. A triky jsou od prvního dílu lepší a lepší. No paráda,“ nechala se slyšet nadšená Denisa.

Spolu s Denisou Domanskou do kina dorazily i další známé osobnosti. Přišla kupříkladu herečka Bára Mottlová, zpěvák Michael Foret s manželkou, modelka Bára Vida Kolářová se svým mužem či sportovci David Svoboda a Kateřina Baďurová. 

Na Arnieho je prostě spolehnutí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 7. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.