(Zdroj: Herminapress.cz ) 43x FOTO

Dejdar, Děrgel, Nohavica, Sandeva a spol.: Předpremiéroví Muzzikanti navnadili diváky koncertem pod širým nebem

Před pražskou premiérou hudebního filmu Muzzikanti se před multikinem CineStar Anděl konal koncert, kde se o autogramy a dojmy s diváky rozdělili zpěváci a herci zmíněného nového filmu.

„Já jsem vlastně točil doma. Filmovalo se v Beskydech a já tak odtud pocházím. Domácí prostředí, krása Beskyd, bezvadní lidé, co si člověk může víc přát. Fakt úžasná práce,“ pochvaloval si herec Patrik Děrgel, kterému při zpěvu propůjčil hlas čtyřnásobný slovenský slavík Peter Cmorik.

„Ano, jsem Slovák, který občas mluví a zpívá česky,“smál se Peter Cmorik, kterého zvukaři chválili za bezvadnou češtinu.

Spokojený byl i režisér filmu Dušan Rapoš.

„Mám pocit dobře udělané práce. Ohlasy na film jsou pozitivní, tak co si víc přát. Do Prahy jedu vždycky rád. Už jsem tu měl kdysi premiéru s Fontánou pro Zuzanu a teď Muzzikanti,“ vyprávěl mezi rozdáváním autogramů slovenský režisér.

Na pražskou premiéru filmu Muzzikanti dorazili i další herci a hudebníci mezi nimi Martin Dejdar, Sára Sandeva, Jarek Nohavica, Martina Adamcová, Pavel Callta, Markéta Konvičková, Marta Jandová, Roman Izzi Izaiáš a další hvězdy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

 

2. 3. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.