Seriál TV Prima Přístav (Zdroj: TV Prima ) 8x FOTO

Dejdar s Blažkem se servali jako malí kluci. Došlo i na dost neobvyklé zbraně

Přátelství mezi Romanem (Filip Blažek) a Markem (Martin Dejdar) v seriálu TV Prima Přístav poslední dobou moc nefunguje. Roman je v hospodě sám a o Markovi nemá žádné zprávy. Tak se za ním vydá do Prahy, aby si všechno vyříkali. A při tom nedojde na pěsti, ale na nudle.

Roman má právo být naštvaný. Kde jsou Markovy sliby, že hospodu povedou spolu. Tak se Roman rozhodl, že si s Markem všechno vyříká. A rozhovor se trochu zvrtnul, došlo na rvačku a na konec taky na nudle. Johana (Sandra Černodrinská), která byla svědkem jejich potyčky, na ně v jednu chvíli chrstla vodu z hrnce i s nudlemi, který stál na sporáku.

„Na tuhle scénu jsem se docela těšila. Bavila jsem se už při zkoušce, kdy jsem nudle vylévala jen na oko. Pak jsem prostě vzala hrnec a chrstla to na ně. A měla jsem co dělat, abych se nezačala smát moc brzo, než režisér řekl stop,“ popisovala Sandra Černodrinská.

„V seriálu už jsem zažil leccos – skákal jsem několikrát do vody, hasil jsem požár, krmil kozla, teď mi Sandra hodila nudle na hlavu. Mně to nevadí, ale největší ´radost´ mají z těchto scén vždycky kostymérky,“ řekl Martin Dejdar. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

13. 6. 2016 18:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.