Denisa Jeřábková (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Denisa Jeřábková točí i mimo telku. Místo kamery si vystačí s mobilem

Moderátorka Denisa Jeřábková ještě nedávno působila v hlavních zprávách na televizi Barrandov. Po náhlém a nečekaném odchodu, se ihned usadila v konkurenční televizi Prima jako redaktorka bulvárního magazínu. Kromě moderování akcí a natáčení bulvárních reportáží, se v minulosti nebála ani ostřejších a intimnějších témat v lehce erotickém pořadu. 

 „Kdybych si, ale z bulváru, zpráv a kontroverzního pořadu měla vybrat, vím, že zprávy jsou pro mě srdeční záležitost a třeba se do nich jednou vrátím" doufá mladá moderátorka, která se nedávno také stala maminkou roční holčičky Laury. 

A protože to s dětmi umí, byla oslovena na moderování rodinného festivalu na Císařské louce v centru Prahy, jehož výtěžek byl věnován chlapci s nevyléčitelnou nemocí a jiným rodinám, které finanční pomoc potřebují. 

"Svou dceru si do práce neberu. Neumím se soustředit a dělat pořádně více věcí najednou. Proto jsem buď doma s malou, nebo na natáčení. Bohužel se také stalo, že jsem byla i pět dnů v týdnu pryč a to už přítel trochu šílel."  

Jako klasická pracující matka přiznává, že se jí nejednou stalo, že našla po celém dni na svém oblečení skvrny od jogurtu a podobně. I tak ji, ale její přátelé tvrdí, že nikdy nevypadala tak dobře jako právě po narození dcery. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 6. 2016 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.