Bára Plesarová, Denisa Nesvačilová (Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Denisa Nesvačilová myslí na zadní kolečka - bude švadlena! Už teď tahá rozumy z návrhářky Báry Plesarové

Ač je to k nevíře, úspěšná a velice pohledná Denisa Nesvačilová, už teď, v útlém hereckém věku myslí na zadní kolečka. Ví, že když se daří dnes, nemusí tomu tak být navěky a proto podstoupila rekvalifikační kurz. Když prý nebude vytížená coby herečka, uživí se hravě jako švadlenka a krejčová. Svůj um za šicím strojem okamžitě předvedla pod dohledem kamarádky a možná budoucí šéfové, módní návrhářky Báry Plesarové, která včera slavnostně otevřela svůj nový salon. A se strojem si Denisa viditelně rozuměla.

„Jako malá holka jsem šila oblečky na panenky, takže nevím, v čem by mohl být po několika letech nečinnosti v tomhle oboru, zádrhel. Jde jen o to, měřit a tvořit ve větších rozměrech. Jsem velice učenlivá a věřím, že to, co mi ještě úplně k světovosti chybí mě Bára za pár lekcí doučí, protože má i pedagogické vlohy, nekřičí, nevříská, ale trpělivě vysvětluje. A je samozřejmě skutečný profík ve svém oboru, čehož dokladem je, že u ní šije řada známých osobností,“ vysvětlila Denisa.

A s těmi osobnostmi měla pravdu. Jednou z prvních zákaznic BP Fashion salonu byla herečka a skvělá tanečnice Radka Pavlovčinová. Obě zmíněné dámy, tedy mistrová a její učednice, hned přerušily nácvik šití na stroji a okamžitě vzaly míru nové kupující. Hravě zvládly přeměřit šířku, délku i rozměry přes prsa, zaznamenaly vše do objednacího listu, a jak svorně sdělily, hned až se ráno proberou z oslav otevření salonu pustí se do díla. „Není to fráze, ale u nás je opravdu náš zákazník naším pánem. A hotovo,“ svorně dodaly obě švadlenky a přiťukly si na zářivou budoucnost.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 5. 2017 08:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.