Mladý kriminalista Patrik Děrgel řeší vraždy bohatých lidí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Detektiv Patrik Děrgel řeší V.I.P. vraždy. Která ženská se mu plete do řemesla?

Na tiskové konferenci představila TV Prima svůj nový patnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy, který začne vysílat již 7. února.

Scénáristické duo Kateřina Bártů a Jitka Bártů napsaly sérii poutavých detektivních příběhů, kdy se mladému vyšetřovateli Tomáši Beranovi v podání Patrika Děrgela (26) plete do vyšetřování úspěšná spisovatelka krimi románů Klaudie Wolfová, kterou hraje Soňa Norisová (42).

„Kluk, kterého tu hraju, se v poměrně mladém věku dostal na oddělení vražd, kde se snaží obstát před staršími a zkušenějšími kolegy. Spisovatelka, která se mu plete při vyšetřování případů do práce, mu dost komplikuje život. Z jejich dohadování vzniká řada vtipných situací. Moje postava je mi v lecčems podobná, minimálně v té tvrdohlavosti. Policajta hraju úplně poprvé a musím říct, že si to hodně užívám,“ řekl o své roli Patrik Děrgel, který je mimo seriál doma na prknech Národního divadla. 

„Jsem rád, že mám tak skvělé obsazení,“ pochvaloval si programový ředitel Roman Mrázek k obsazení herců, protože mimo Děrgela a Norisové uvidíme v  rolích kriminalistů Jiřího Dvořáka, Jana Révaie, a Miroslava Vladyku. Soudního lékaře si zahraje Martin Myšička, a kriminalistické techniky Jiří Hána a Jana Stryková. Tuto sestavu doplňuje Tomáš Měcháček coby bratr spisovatelky Wolfové a ráznou maminku Patrika Děrgela  hraje Jitka Sedláčková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 1. 2016 10:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.