Seriál Rapl bude sledovat osudy detektiva Kuneše v podání Hynka Čermáka. (Zdroj: Česká televize ) 5x FOTO

Detektiv z Cirkusu Bukowsky se vrací: Z Hynka Čermáka se stane Rapl!

Nekompromisní vyšetřovatel Kuneš z Cirkusu Bukowsky se vrátí na obrazovku. Česká televize začala natáčet nový krimi seriál Rapl s Hynkem Čermákem (42) v hlavní roli. Režisérem a scenáristou je opět Jan Pachl.

„Detektiv Kuneš má zase jednou problém. Zmlátí přítele své bývalé ženy a možná bude muset odejít od policie. Vysoce postavená nadřízená má pro něj řešení – uklidí ho na stáž do zapadlého pohraničí. Jeho skutečným posláním je však objasnit dva roky starou vraždu, jejíž vyšetřování uvízlo na mrtvém bodě. Kuneš musí řešit jeden obtížný případ za druhým,“ nastiňuje příběh Rapla kreativní producent Josef Viewegh.

„Kuneše mám rád, protože je dobře napsaný, je to detektivní futrál a taková role se nedala odmítnout. Řekl bych o něm, že je to typický antihrdina, což v české seriálové dramaturgii není tak zcela běžná věc. Pro mě má spíš, řekl bych, až irskou formu. Ale určitě je zábavný,“ říká o své roli Hynek Čermák.

Natáčení kriminálního seriálu začalo v Praze, filmaři se poté přesunou do Krušných hor, Jáchymova, Karlových Varů i německého pohraničí.

„Horší startovní pozici už si Kuneš vylosovat ani nemohl. Oproti Cirkusu Bukowsky bude v každé hodinové epizodě Rapla uzavřený kriminální případ, všemi třinácti díly se bude táhnout leitmotiv v minulosti neobjasněného zločinu,“ prozrazuje režisér a scenárista Jan Pachl.

Kromě Hynka Čermáka se v seriálu objeví Alexej Pyško nebo Miroslav Etzler. Zároveň nebude nouze o zahraniční herce, neboť řada motivů zasahuje do sousedního Německa.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 8. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.