Agáta Prachařová se ověsila diamantovými šperky. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Diamanty rozvázaly Agátě jazyk. Co všechno na sebe práskla?

Modelka Agáta Prachařová (30) nevěděla v obchodě s diamantovými šperky kam dřív skočit. Ověsila se diamanty v hodnotě 1,2 milionu korun! Bylo to sice jenom pracovně, ale i tak to byl dobrý pocit.

„Diamanty miluju asi jako každá ženská. Mám velký diamant od svého manžela. Je tak nechutně velký, až mě z toho bolí ruka! Cenu říkat nebudu, protože bych tu ruku ještě ráda chvíli měla. Ale je to zásnubní prstýnek, který jsem dostala až po svatbě,“ pochlubila se Agáta, potom si vzpomněla, že zásnubní má doma vlastně ještě jeden – od svého bývalého!

„Pak mám ještě zásnubní od Mirka. Ten je malej, ten je úplně zanedbatelnej! Nechala jsem si ho, přijde mi škoda házet diamanty do kanálu,“ říká chytře Agáta. Diamanty jsou přece slušná investice! Agáta ale není lakomá, když na to přijde, pořizuje diamanty i členům své rodiny. Nutno dodat, že to zůstane v rodině. 

„Mámě jsem dala diamantový prsten, když porodila Kordulku. Martin se k tomu neměl, tak jsem jí ho koupila já,“ práskla Agáta na ministra obrany Martina Stropnického. Syn Kryšpín se ale od mámy zatím žádného šperku nedočkal, pouze od babičky Veroniky Žilkové dostal zlatou minci pro štěstí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 12. 2015 09:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.