(Zdroj: Herminapress.cz) 18x FOTO

Diář Báry Nesvadbové přivedl Jitku Čvančarovou k poznání: Pokud bych byla mužem, řešila bych ranní erekci!

Spoustu kmotrů si pozvala novinářka a spisovatelka Bára Nesvadbová na křest svého unikátního Diáře Báry Nesvadbové 2018 v Paláci knih Luxor. V diáři, který je určený převážně ženám, najdete nejen kalendář, ale i hodně místa na poznámky a zápisy, jsou tam fejetony, citáty a i otázky pro manžela, milence či syna.

Na otázku, co by si chtěla Jitka Čvančarová vyzkoušet, pokud by byla jeden den klukem, herečka zareagovala velice rychle a pohotově.

„Pokud by byla jeden mužem, asi bych řešila ranní erekci. Asi se to sem nehodí, ale to je první, co mě napadlo,“ smála se Jitka Čvančarová a už vážně dodala, že diář kamarádky Báry se bude určitě líbit.

I Kateřina Kaira Hrachovcová dovedla zodpovědět otázku pro manžela: Co ses ode mne naučil?

„Můj manžel je veterinář a přesto, že má zvířata rád, doma je neměl.  Až teprve já jsem mu domů pořídila kočku a psa. Někdy předtím by to nedovolil, ale dneska je rád, že jsem mu tyhle miláčky přivedla až do postele,“ odpověděla Kaira a Marek Vašut se ozval: „Co kdyby byl gynekolog?

„Kalendář je pěkný, ale do náprsní kapsy saka se nevejde,“ řekl Marek Vašut a ukázal svůj tenký, leč hustě popsaný diář a pokračoval, „tak si přeji, aby příští diář byl v odpovídající velikosti.“

Diář Báry Nesvadbové 2018 vyslali do světa i další kmotři Pavla Saudková, výtvarník Martin Krajc a samozřejmě samotná autorka Bára Nesvadbová.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

14. 9. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín