Výživový poradce Petr Havlíček vzal dceru na módní přehlídku spodního prádla. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Dietolog Havlíček vzal dceru na přehlídku spodního prádla: Proč kritizoval modelky?

Výživový poradce Petr Havlíček (45) se objevil na přehlídce spodního prádla, společnost mu dělala teprve desetiletá dcera Lucie. Kdo by si myslel, že ji snad módní show nudila, byl by na omylu! Lucka všechno sledovala se zaujetím minimálně tak velkým jako její tatínek.

„Měli jsme partnerský dialog o tom, co se komu líbí. Podvazky a krajky se líbily mně, dceři vůbec. Lucce se líbilo veselejší prádlo a hladší, bez krajek,“ prozradil Havlíček s tím, že něco podobného viděl vůbec poprvé.

„Samozřejmě se mi to líbilo. Díval jsem se okem chlapa, ale i profesionála, takže se tam střetávaly dva pohledy. Na profesionála jsem nakonec zapomněl a díval jsem se jenom jako chlap,“ smál se Havlíček, který ale vyloženě z křivek děvčat nadšený nebyl, nebál se je dokonce zkritizovat.

„Myslím si, že trošičku toho pohybu, toho sportu..., ale o tom ten modeling není,“ pousmál se výživový poradce, kterého evidentně mrzelo, jak byly některé dívky povolené a nevyrýsované

„Spodní prádlo by pak musely předvádět sportovkyně, a to si nemyslím, že je úplně reálné, a ne každou ženu by to oslovilo. Já jsem naopak pro, aby spodní prádlo předváděly normální ženy, protože pro ně je také určeno,“ uzavřel nakonec Havlíček. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 10. 2015 12:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.