(Zdroj: Herminapress.cz ) 37x FOTO

Divadlo Broadway slavilo. Jak dlouho už hraje jednu pecku za druhou?

Kdo zaváhal, udělal chybu. Včerejší patnáctileté narozeniny divadla Broadway proběhly jak na jevišti, tak ve zdejším baru na úrovni. A bavili se nejen protagonisté osmnácti muzikálů, které zde měly za tu dobu premiéru, ale zejména zcela vyprodané hlediště.

„Broadway je moje srdeční záležitost. Účinkovat v muzikálech byla a je pro mě dobrá pěvecká škola. Je to něco jiného, než vystupovat s Kabáty. Jsem rocker, ale rád zkouším i něco odlišného. Ovšem dechovku ode mě nečekejte. To by bylo příliš. Začínal jsem svou, v uvozovkách, divadelní kariéru, v roce 1996 v Krysaři a pak už se to rozjelo docela rychlým tempem. Zahrál jsem si ve Třech mušketýrech, líbilo se mi účinkování v Casanovovi a líbí se mi role i v Kleopatře. To jen namátkou. Do ničeho, co by mě neoslovilo bych nešel. Těším se také na Muže se železnou maskou, což je pokračování Tří mušketýrů, ovšem naskočím do tohohle díla až v lednu, protože s Kabáty chystáme v říjnu a listopadu velké turné. Pak už budu rád na těchto prknech, co znamenají svět, opět s chutí vystupovat,“ prozradil své plány Pepa Vojtek.

Na narozeninovém koncertu, jež byl průřezem osmnácti premiér, které zde proběhly, se sešla celá řada interpretů, účinkujících kratší či delší dobu divadlem Broadway. Vyprodanému hledišti zazpívala Kamila Nývltová, Marian Vojtko, Bohouš Josef, Yveta Blanarovičová, Pepa Vágner a celá řada dalších známých tváří.

Michal Kavalčík si před vlastním výstupem po převlečení do apartního oblečku a chvilce v maskérně zopakoval u klavíru svůj pěvecký výstup, Míša Gemrotová zazpívala nejen publiku, ale pár melodií zavrněla do ucha svému příteli, bavil se i Josef Laufer, Ivana Jirešová, Ivan Vyskočil s přítelkyní Romanou, Tereza Kostková, Martin Pošta a další. Dokonce i moderátoři večera, Aleš Háma a Kristina Kloubková propadli atmosféře oslav a při známých písničkách si v zákulisí zatrsali. A když utichl sál a koncert skočil přesunuli se pěvci do „osvěžovny“, v níž silnější jedinci vytrvali skoro až do kuropění.

23. 2. 2017 10:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.