Soudce v nesnázích (Zdroj: Divadlo na Vinohradech ) 12x FOTO

Divadlo na Vinohradech hraje i v karanténě. Na co se můžete těšit?

Od pondělí 23. března zahajuje Divadlo na Vinohradech online vysílání svých her které si herci pilně nastudovali od roku 2012. Jedná se tak o vcelku unikátní projekt kdy každý den od 20:00 divadlo odstreamuje premiéru své hry.

„Vážení diváci, od pondělí 23. března zahajujeme projekt „Hrajeme v karanténě". Všechny nás mrzí, že se nemůžeme setkávat ve větším množství na místech, kde jsme na to byli zvyklí, tedy i v hledišti divadel. Po dobu stavu nouze jsme se rozhodli zprostředkovat Vám nouzový program inscenací Divadla na Vinohradech. Alespoň tak se spolu setkáme a budeme mít možnost spolu sdílet záznamy řady inscenací, které naše divadlo nastudovalo od roku 2012.“

Vedení divadla tak zareagovalo po vyhlášení karantény, kdy jsou bohužel všechny divadla v ČR pro veřejnost zavřená. Zároveň tak můžou alespoň po internetu oslavit sto desátému výročí založení divadla. První online přenos je záznam slavnostního večera, který proběhl v roce 2017. Další dny pak budou už premiéry online divadelních představení. Herci z divadla proto nelení a oprašují své texty. A na co se můžeme v následujících dnech těšit?

Úterý 24. března - Karel Čapek: Loupežník

Středa 25. března – William Shakespeare: Zkrocení zlé ženy

Čtvrtek 26. března – Večer bez líčidel. (Dotazy na divadlo)

Pátek 27. března – A. W. Pinero: Soudce v nesnázích

Sobota 28. března – Vladimír Neff: Sňatky z rozumu.

V neděli má divadlo pauzu.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

24. 3. 2020 15:00 Autor: FRH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.