(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Dívčí idol Pavel Callta neusnul na vavřínech! Po roli v Muzzikantech jede vlastní tour

Zpěvák Pavel Callta (28) patří mezi mladé pěvecké talenty, které mají bezkonkurenční sledovanost na sociálních sítích a jeho koncerty jsou naplněny těmi nejmladšími fanynkami. Možná i z toho důvodu dostal Pavel roli hudebníka ve filmu Muzzikanti, který právě úspěšně vstoupil do českých kin. 

„Je to pro mě první zkušenost s natáčením velkého filmu. Hodně jsem to tedy prožíval a zároveň si to užíval. Překvapilo mne, že jsem roli dostal. Přiletěl jsem zrovna z  Filipín a na casting jsem šel rovnou z letiště, unavený a navíc s oparem. Vůbec jsem neměl ze sebe dobrý pocit. A pak mě zavolali, že mě berou a já šel do kolen,“ vyprávěl Pavel Callta.

Svých jedenáct natáčecích dní v krásných Beskydech musel skloubil se svým vlastním koncertování.

„To bylo docela náročné, protože hodně zpívám. Ale dal jsem to a jsem za to rád,“ svěřil se Pavel Callta, který si i po skončení natáčení dál plní svůj dětský sen být zpěvákem.

„Momentálně chystám nový singl a letím na Sicílii, kde k tomu natočíme klip. Zároveň makám na nové desce, která vyjde do konce léta,“ řekl Pavel, který ještě k tomu všemu jede šňůru Momenty Tour 2017, s kterou si ho můžete poslechnout ve městech celé republiky. 

Hned 7. března představí v pražském La Loca music baru jak známější skladby, jako je Terapeut, Propojeni, Mami, Tak Promiň a další, tak i zbrusu nové songy z již zmiňovaného druhého připravovaného alba.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

7. 3. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.