(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Divoká zvířata dala pořádně zabrat Peroutkovi, Pazderkové či Pagáčové! Jak se fotí orlem, veverkou nebo labutí?

Doma má papouška Žaka a nedávno se shlédl i v trochu větších ptácích. Na fotce, kde tak trochu připomíná Robina Hooda se představil s orlem poslušně mu sedícím na ruce a jak se pyšně pochlubil, s velkým ptákem to byla, až na pár drobných škrábanců, docela příjemná práce. Prostě a jednoduše zpěvák, herec a moderátor Milan Peroutka si s němou tváří rozumí.

„Můj Žako, který mimochodem zanedlouho oslaví dvacetiny, je proti orlovi, s nímž jsem se fotil skoro střízlík. Přiznávám, že ze začátku jsem měl před ním a hlavně tím jeho zobákem docela respekt, ale postupem času jsme se skamarádili. Ono mu dělalo dobře, když jsem ho hladil na bříšku, takže pak byl klidnější a docela nám to spolu klapalo,“ svěřil se Milan.

Nebyl ale v pátek v Jazz Klubu Reduta jediným příznivcem fauny. Cestu si sem našla celá řada známých umělců, kteří nedávno nafotili charitativní kalendář s názvem Pomáháme přírodě 2020 a slavnostně dílko fotografky Jany Pechlátové, které je i spoluzakladatelkou projektu aktivního zapojení veřejnosti do záchrany přírody a jejích obyvatel, pokřtili.

„Já mám doma dvě kočky, pro tenhle kalendář jsem se ale vyfotila s veverkou. Obě jsme byly zpočátku malinko vystrašené, s podobnými malými tvorečky se přeci jen člověk nemuchlá často, ale zvládly jsme to obě bez problémů. Jsem ráda, že jsem mohla alespoň malým dílkem přispět k tomuhle potřebnému projektu a ráda se zapojím i příště,“ prozradila Iva Pazderková.

Známou milovnicí zvířat je i Kaira Hrachovcová. Ta měla oproti kolegům trošku náročnější práci. „Je to fakt. Já se fotila s labutí, která viditelně modeling nesnášela. Byl trošku problém jí zklidnit, ale zvládli jsme to. Když máte k lidem i zvířatům kladný vztah, vše se podaří,“ nechala se slyšet Hrachovcová.

Svou fotku v kalendáři má třeba i Vašek Noid Bárta, Jitka Boho, Patricie Pagáčová a šestice další osobností.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

4. 11. 2019 14:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.