You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na videoklip kapely Divokej Bill k písni Batalion. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Divokej Bill vydává trojalbum: Kolekce obsahuje všechny dosavadní hity kapely!

Kapela Divokej Bill se rozhodla letos na podzim rekapitulovat. Jejich Platinum Collection vyjde v pátek 6. listopadu a bude obsahovat tři disky.

Zmiňovaná kolekce zahrnuje všechny zásadní hity a průřez všemi studiovými deskami, které hudební skupina z Úval u Prahy kdy vydala. Tracklist všech nosičů sestavila skupina sama a písně rozdělila na jednotlivá alba. První bude obsahovat singly, druhé ploužáky a třetí se jmenuje Nářez.

Trojalbum folkrockové legendy, které celkem čítá pětačtyřicet písní, je tedy dozajista reprezentativním výběrem dosavadní tvorby jedné z nejúspěšnějších tuzemských kapel.

„Není těžké propadnout kouzlu Divokýho Billa. Je v nich vždy přítomno něco chlapského, upřímného. Ochota sáhnout do hlubin vlastní duše a nestydět se za to, co tam člověk najde, i když je to jen neurčitý strach a bolest. Vůle prát se s vlastní bezútěšností, touha po vnitřní svobodě. To všechno rozdává Divokej Bill na svých deskách i na koncertech plnými hrstmi. Za sebe i za své posluchače,“ píše ve sleeve note alba hudební publicista Josef Vlček.

Pro fanoušky bude jistě zajímavý nejen hudební obsah, ale třeba i booklet, do kterého muzikanti vybrali svoje raritní historické fotografie.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 11. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.