Oslavu narozenin ve stylu hippies přítomní uvítali, přestože nebyli ani k poznání. (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

DJ Uwa udělal z celebrit hipíky: Poznáte je?

Známý DJ Uwa (44) každoročně slaví narozeniny ve velkém stylu a hlavně tématicky. Letos zvolil hippies styl a podařilo se mu neuvěřitelné. České hvězdy si opravdu na outfitech daly záležet a dorazily jako květinové děti.

Moderátor Roman Šebrle, zpěvák Marian Vojtko, moderátorka Kateřina Kristelová, hvězda Fantoma opery Michaela Gemrotová, modelka Veronika Kašáková. Ti a řada dalších opravdu dodrželi dress code a dorazili jako hipíci a někteří z nich byli takřka k nepoznání.

Romana Šebrleho (40) v paruce a s lenonkami řada lidí přehlídla a moderátor si to užíval. "Je to hrozně vtipný. Mě tady fakt nepoznávají ani přátelé," smál se moderátor.

Marian Vojtko (42) nedávno po 26 letech ostříhal své dlouhé vlasy a nyní si svojí starou image připomněl. "Kostým je z půjčovny, paruka je zakoupená. Kdybych měl takhle husté vlasy svoje, tak bych je nikdy neostříhal. Škoda," smál se Vojtko na párty.

Jedinou tváří, která nedodržela dress code, byla Andrea Pomeje. Zachraňovala to alespoň slunečnicí, kterou si s sebou přinesla a kolem krku pověsila řetízek s přívěskem peace. "Chtěla jsem to vytunit, ale dívala jsem se na netu na loňskou oslavu narozenin Uwy a přišlo mi, že dress code skoro žádná známá tvář nedodržela. Tak jsem se bála, že tady bude jak blázen, jako Bridget Jones. Jsem fakt překvapená, jak to všichni dali, škoda. Příště se polepším," slíbila Andrea. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 7. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.