Obnovená Carmen končila bouřlivými ovacemi a standing ovation. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Do Karlína se vrátila Carmen: Na Vaška Noida Bártu už čekaly tři přítulné kočičky!

Obnovená premiéra muzikálu Carmen se vydařila. Bouřlivé ovace, potlesk vestoje, spousta květin... Prostě klasika v karlínském divadle. Co se ale dělo ještě před slavnostním představením?

Jako první dorazila na místo činu tři lvíčata, přítulná „koťata“ přivezl do divadla Ludvík Berousek se synem.

„Jsou to kluci hraví a vychovaní, takže s nimi není žádný problém. Teď je umístíme do klece, kde si tak hodinku schrupnou a pak si užijí svoje vystoupení na jevišti. Hned po skončení muzikálu pojedeme domů, kde za předvedený výkon dostanou nažrat. To obnáší tak dvě kuřata. Zítra se sem opět vrátí, aby už skoro jako profíci absolvovali další vystoupení,“ vysvětlil představitel cirkusácké dynastie Berousků.

„Mám je rád, jsou to kamarádi. Nevím sice, zda budou stejně přítulní za rok, kdy mě zřejmě budou vnímat asi více jako zajímavé krmivo než parťáka na jevišti, ale teď jsou to kočičky, s nimiž si rozumím,“ říká o zvířecích kolezích Vašek Noid Bárta (35), který v muzikálu hraje Garciu.

Lvíčata následovala Helena Cynková, majitelka dalších dvou zvířecích účinkujících, lamy a velblouda. Ti se vyspat před prací nemuseli a trpělivě čekali na svoji hereckou šanci. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 11. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.