You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO VIDEO

Do Krušných hor se nejezdí jen lyžovat. Zpěvačka Jana Lota o nich i zpívá

Zpěvačka Jana Lota v říjnu loňského roku vydala první část své osobní zpovědi “Do světla”. Celý projekt, na jehož druhé části autorka právě pracuje, se jmenuje “Rudohořím” a je inspirován dětstvím, které strávila s rodinou v Krušných horách. 

Jana Lota: „Po úspěšném křtu desky Do světla v pražském NoD se chystáme představit nové skladby posluchačům i v dalších českých městech. Ráda nechám posluchače pocítit atmosféru Krušných hor. Na letošní koncertování se těším. O jeho pestrost se postará i mé hostování na recitálech Michala Horáčka, kde jsem převzala většinu písní, které nazpívala Hana Hegerová.“  

V polovině února se Jana Lota s kapelou vydala na sérii jarních koncertů s podtitulem Melancholie a vzpomínky z Krušných hor, kde představí album Do světla naživo. První koncert se uskutečnil 16. února v Divadle Fráni Šrámka v Písku. Kapela se představila v této sestavě : Jana Lota (zpěv), Jan Jakubec (basa), Jan Aleš (klávesy, programming), Michael Nosek (bicí). Jako host doplnil kapelu kytarista Jakub Lenz.

Několik vystoupení z této koncertní série je pojatých jako dvojkoncert. Jako druhá umělkyně vystoupila se svou kapelou jazzmanka Jana Koubková (16. 2. v Písku) a dále si poslechnete písničkářku a klavíristku Barboru Mochowou (3. 5. Praha). 

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

23. 2. 2017 18:07 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.